Ashley Cicesbeo

C.I.E.  ASHLEY  CICESBEO

Predna_hora,_hrad_Muran_425

C.I.E. (Medzinárodný výstavný šampión)

2 x   CRUFTs QUALIFICATION 2014

CRUFTs QUALIFICATION 2015

SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY MLADÝCH

SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY 

ŠAMPIÓN RUMUNSKA

ŠAMPIÓN UKRAJINY

ŠAMPIÓN POĽSKA

ŠAMPIÓN CHORVÁTSKA

 ŠAMPIÓN SLOVENSKÉHO HOVAWART KLUBU 

GRAND ŠAMPIÓN UKRAJINY 

SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPIÓN

ŠAMPIÓN  SKJ

SLOVENSKÝ VÝSTAVNÝ ŠAMPIÓN

B.B.B  (Best of the Best of Breed  in Ukraine) 

NÁRODNÍ VÍTĚZ ČR 2014

OBLASTNÝ VÍŤAZ 

ZAGREB WINNER 2014

VICTORY WINNER 2016

VÍŤAZ  SLOVENSKA 2015, 2016

SUKA ROKA 2013  SHK  – 2. miesto

SUKA ROKA 2016 SHK – 1. miesto

1 x VN3, V, 2 x CAJC, 1 x BEST JUNIOR, 43 x CAC, 13 x r.CAC

23 x CACIB, 9 x r.CACIB, 10 x BOS,  20 x BOB

Narodená :  03.04.2012

Zvod mladých : 28.04.2013 Dolný Kubín

DBK:  A/A,  DLK: 0/0

Vyšetrenie očí:  negatívne

Bonitačný kód:  5AL1L6M10O5R/AAA

MATKA : AYRIN TAKAVORAKAN 

OTEC:     DARCIUS GASKO PRIM

Výsledky výstav:

Trieda šampiónov:
  • 28.05.2017 – CAC Nyíregyháza (HU) – Csépai István (HU) – V1, CAC, BOS
  • 07.05.2017 – MVP Lučenec – Csépai István (HU) – V1, CAC, CACIB, BOS
  • 06.05.2017 – MVP Lučenec – Pettkó Csaba (HU) – V1, CAC., CACIB, BOB 
  • 30.04.2017 – Klubová výstava SHK – Dieter Lang (DE) – V2, r. CAC
  • 02.04.2017 – DANUBEduoCACIB Bratislava – Drudi Enrico (IT) – V1, CAC, CACIB, BOS
  • 01.04.2017 – DANUBEduoCACIB Bratislava – Matakovič Bojan (HR) – V1, CAC, CACIB, BOS
  • 19.02.2017 – NVP Bratislava – Sergej Vanzha (SK) – V1, CAC, BOB, Víťaz Slovenska
  • 18.02.2017 – Victory Show Bratislava – Sergej Vanzha (SK) – V1, CAC, Victory winner
  • 15.01.2017 – Duo CACIB Nitradog Nitra – Václavík (CZ) –  V2, r. CAC
  • 14.01.2017 – Duo CACIB Nitradog Nitra – Anna Kochan (PL) –  V2, r. CAC, r. CACIB
  • 04.12.2016 – MVP Nitradog Nitra – Lokodi – V1, CAC, CACIB, BOS
  • 03.12.2016 – MVP Nitradog Nitra – Martina Babíková (SK) – V2, r. CAC
  • 06.11.2016 – DANUBE duo CACIB Bratislava – Daniele Poltri (IT) – V2, r. CAC
  • 05.11.2016 – DANUBE duo CACIB Bratislava – Anna Rogowska (PL) – V3
  • 11.09.2016 – Špeciálna výstava IHF Brno – Ludek Novák (CZ) – V2/12, r. CAC
  • 21.08.2016 – MVP Bratislava – Papp Vasile Carol (RO) – V1, CAC,  r. CACIB
  • 20.08.2016 – MVP Bratislava – Sergej Vanzha (SK) – V1, CAC, r. CACIB
  • 03.07.2016 – MVP Veľká Ida – Vladimír Piskay (SK) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 02.07.2016 – CAC Veľká Ida – Sergej Vanzha (SK) – V1, CAC, BOB
  • 08.05.2016 – MVP Lučenec -Vladimír Piskay (SK) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 07.05.2016 – CAC Lučenec – Sergej Vanzha (SK) – V1, CAC, BOS, Víťaz SK
  • 03.04.2016 – MVP Nitra – Tibor Havelka (SK) – V1, CAC, r. CACIB
  • 02.04.2016 – MVP Nitra – Volinets – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 01.04.2016 – Victoryshow Nitra – Tibor Havelka (SK) – V1, CAC
  • 17.01.2016 – MVP Nitra – Pettkó (HU) – V1, CAC, r. CACIB
  • 16.01.2016 – MVP Nitra – Terézia Gargušová (SK) – V2, r. CAC
  • 29.11.2015 – DUO Nitradog – Di Chicco – V1, CAC, CACIB, BOS
  • 28.11.2015 – DUO Nitradog – Pap Vasile-Carol (HU) – V1, CAC, r. CACIB
  • 09.08.2015 – CACIB Zakarpatie Užhorod (UA) – Csatari Andrea (RO) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 08.08.2015 – CACIB Zhemchuzhina Karpat Užhorod (UA) – Vanzha Sergej (SK) – V1, CAC, CACIB
  • 05.07.2015 – Medzinárodná výstava psov Veľká Ida – Martina Babíková (SK) – V1, CAC, r. CACIB
  • 04.07.2015 – Celoštátna výstava psov Veľká Ida – Sergej Vanzha (SK) – V1, CAC, BOB, Víťaz  Slovenska 2015
  • 30.11.2014 – Slovakia cup Nitra – Malgorzata Halas (PL) – V1, CAC, r. CACIB
  • 29.11.2014 – Slovakia cup Nitra – Saričič Nebojsa (SRB) – V2, r.CAC 
  • 23.11.2014 – CACIB ZAGREB – Chorvátsko – Vladimír Piskay (SK) – V1, CAC, CACIB, BOB, Zagreb Winner
  • 2014
  • 22.11.2014 – CACIB ZAGREB – Chorvátsko – Marina Ostrovskaya (RUS) – V1, CAC, CACIB, BOB,  CRUFTs QUALIFICATION 2015
  • 14.09.2014 – MVP CACIB Lučenec – Terézia Gargušová (SK) – V1, CAC, CACIB, BOS
  • 13.09.2014 – CVP-CAC Lučenec – Danijel Boroš Djevi (SRB) – V2, r.CAC
  • 30.08.2014 – Špeciálna výstava SHK – Stará Myjava – Elena Skvařilová (AT) – V 2, r. CAC
  • 17.08.2014 – Zakarpatie – 2014 – Užhorod (UA) -B. P. Aleksandrov (UA) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 16.08.2014 – Zhemchuzhina Karpat 2014 – Užhorod (UA) – Papp V. (HU) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 06.07.2014 – DOG FESTIVAL Veľká Ida – CACIB – Maria Bruska (PL) – V3
  • 05.07.2014 – DOG FESTIVAL Veľká Ida – CAC – Sergej Vanzha (SK) – V2, r. CAC
  • 25.05.2014 – XXIII.Podkarpacka wystawa psow rasowych Sanok (PL) – Sebastian Harnik (PL) – V1, CWC, Najlepša dorosla suka, BOB 
  • 24.05.2014 – Podkarpacka wystawa psow rasowych II. grupy FCI Sanok (PL) – Monika Kuriata-Okarmus (PL) – V1, CWC, Najlepša dorosla suka, BOB
  • 16.05.2014 – Oblastná výstava psov všetkých plemien Dvorianky – Vaclavík (CZ) – V1, Víťaz triedy, Oblastný víťaz
  • 03.05.2014 – Klubová výstava SHK Dolný Kubín – Stefan Damer (DE) –
  • 13.04.2014 – Národná výstava psov všetkých plemien Ostrava (CZ) – Mgr. B. Osevná (CZ) – V1, CAC, Národní vítez ČR
  • 30.03.2014 – Krajowa wystawa psow rasowych Jaroslawl (PL) – Aleksandra Swisulska (PL) – V1, CWC, Najlepšia dorosla suka, BOB
  • 23.02.2014 – Duo CACIB BVV Brno (CZ) – Jana Svobodová (CZ) – V1, CAC
  • 22.02.2014 – Duo CACIB BVV Brno (CZ) – Vladimír Adlt (CZ) – V2
  • 15.02.2014 – VII. Medzinarodowa wystawa psów rasowych Rzeszow (PL)-  Otakar Vondrouš (CZ) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 01.12.2013 – MVP DUO CACIB NITRADOG Nitra – Stepiňski Andrzej (PL) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 30.11.2013 – MVP DUO CACIB NITRADOG Nitra – Sochorová Běla (CZ) – V3
  • 10.11.2013 – VII. Medzynarodowa Wystawa psów rasowych Kielce – Malgorzata Halas (PL) – V1, CWC, CACIB

Trieda stredná:

  • 15.09.2013 – NVP Lučenec – Brankovic Anna (SRB) – V2
  • 14.09.2013 – CVP Lučenec – Váczi-Balogh Zsuzsanna (H)  – V2, r.CAC
  • 08.09.2013 – Medzinár. výstava Romanian  Championship Targu Mures (Rumunsko) – Dinky S. Santos (Filipíny) – V1, C.A.C., CACIB, BOS
  • 07.09.2013 – Dracula Golden Trophy Targu Mures (Rumunsko) –  Espen  Engh (Holansko) – V1, C.A.C., CACIB, BOB, CRUFTs QUALIFICATION 2014
  • 07.09.2013 – CAC Dracula dog show Targu Mures (Rumunsko) – Barbara Mueller (Švajčiarsko) – V1, CAC, Best Female,  BO (Best Oposite Sex)
  • 31.08.2013 – Špeciálna výstava SHK Mošovce – Maria Kerekes (HU) – V2, r. CAC
  • 18.08.2013 – FCI-CACIB ZAKARPATIE-2013 Užhorod (UA) – Dolejšová Oľga (ČR) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 17.08.2013 – FCI-CACIB ZHEMCHUZHINA KARPAT-2013 Užhorod (UA) –  Olejnikova Y. (UA) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 07.07.2013 – DUO CACIB Veľká Ida – Anna Rusino wska  /PL/ – V1, CAC, r.CACIB
  • 06.07.2013 – DUO CACIB Veľká Ida – Anna Kochan /PL/ – V3 

Trieda mladých:

  • 08.06.2013 – Oblastná výstava psov všetkých plemien  Dvorianky – Jaroslav Matyáš /SK/ – V1, Víťaz triedy 
  • 02.06.2013 – Derby Winner Show 2013 Nitra – MVDr. Gabriela Ridarčíková /SK/ – V1, CAJC, CRUFTs QUALIFICATION 2014
  • 01.06.2013 – Grand Prix Slovakia 2013 Nitra – Jaroslav Matyáš /SK/ – V2
  • 31.05.2013 – CVP Senec – Štefan Šinko /SLO/ – V1, CAJC
  • 12.05.2013 – Medzinárodná výstava psov Košice – Péter Harsányi /HU/ – V2
  • 27.04.2013 – Klubová výstava SHK – Gabriele Stastný  /A/ – V2
  • 09.03.2013 – XLI. Krajowa Wystawa Psów Rasowych Jaroslaw /PL/ – Malgorzata Halas /PL/ – V1, CAJC /Víťaz mladých/, BEST JUNIOR
  • 02.02.2013 – VI. Miedzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Rzeszowie/PL/- Kot Andrzej /PL/ -V2

Trieda šteniat:

  • 01.09.2012 – Špeciálna výstava SHK Podskalie – Ing. Luděk Novák /CR/ – VN3
  • 30.04.2017 – Klubová výstava SHK – Dieter Lang (DE) – V2, r. CAC
  • 02.04.2017 – DANUBEduoCACIB Bratislava – Drudi Enrico (IT) – V1, CAC, CACIB, BOS
  • 01.04.2017 – DANUBEduoCACIB Bratislava – Matakovič Bojan (HR) – V1, CAC, CACIB, BOS
  • 19.02.2017 – NVP Bratislava – Sergej Vanzha (SK) – V1, CAC, BOB, Víťaz Slovenska
  • 18.02.2017 – Victory Show Bratislava – Sergej Vanzha (SK) – V1, CAC, Victory winner
  • 15.01.2017 – Duo CACIB Nitradog Nitra – V2, r. CAC
  • 14.01.2017 – Duo CACIB Nitradog Nitra – V2, r. CAC, r. CACIB
  • 04.12.2016 – MVP Nitradog Nitra – Lokodi – V1, CAC, CACIB, BOS
  • 03.12.2016 – MVP Nitradog Nitra – Martina Babíková (SK) – V2, r. CAC
  • 06.11.2016 – DANUBE duo CACIB Bratislava – Daniele Poltri (IT) – V2, r. CAC
  • 05.11.2016 – DANUBE duo CACIB Bratislava – Anna Rogowska (PL) – V3
  • 11.09.2016 – Špeciálna výstava IHF Brno – Ludek Novák (CZ) – V2/12, r. CAC
  • 21.08.2016 – MVP Bratislava – Papp Vasile Carol (RO) – V1, CAC,  r. CACIB
  • 20.08.2016 – MVP Bratislava – Sergej Vanzha (SK) – V1, CAC, r. CACIB
  • 03.07.2016 – MVP Veľká Ida – Vladimír Piskay (SK) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 02.07.2016 – CAC Veľká Ida – Sergej Vanzha (SK) – V1, CAC, BOB
  • 08.05.2016 – MVP Lučenec -Vladimír Piskay (SK) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 07.05.2016 – CAC Lučenec – Sergej Vanzha (SK) – V1, CAC, BOS, Víťaz SK
  • 03.04.2016 – MVP Nitra – Tibor Havelka (SK) – V1, CAC, r. CACIB
  • 02.04.2016 – MVP Nitra – Volinets – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 01.04.2016 – Victoryshow Nitra – Tibor Havelka (SK) – V1, CAC
  • 17.01.2016 – MVP Nitra – Pettkó (HU) – V1, CAC, r. CACIB
  • 16.01.2016 – MVP Nitra – Terézia Gargušová (SK) – V2, r. CAC
  • 29.11.2015 – DUO Nitradog – Di Chicco – V1, CAC, CACIB, BOS
  • 28.11.2015 – DUO Nitradog – Pap Vasile-Carol (HU) – V1, CAC, r. CACIB
  • 09.08.2015 – CACIB Zakarpatie Užhorod (UA) – Csatari Andrea (RO) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 08.08.2015 – CACIB Zhemchuzhina Karpat Užhorod (UA) – Vanzha Sergej (SK) – V1, CAC, CACIB
  • 05.07.2015 – Medzinárodná výstava psov Veľká Ida – Martina Babíková (SK) – V1, CAC, r. CACIB
  • 04.07.2015 – Celoštátna výstava psov Veľká Ida – Sergej Vanzha (SK) – V1, CAC, BOB, Víťaz  Slovenska 2015
  • 30.11.2014 – Slovakia cup Nitra – Malgorzata Halas (PL) – V1, CAC, r. CACIB
  • 29.11.2014 – Slovakia cup Nitra – Saričič Nebojsa (SRB) – V2, r.CAC 
  • 23.11.2014 – CACIB ZAGREB – Chorvátsko – Vladimír Piskay (SK) – V1, CAC, CACIB, BOB, Zagreb Winner
  • 2014
  • 22.11.2014 – CACIB ZAGREB – Chorvátsko – Marina Ostrovskaya (RUS) – V1, CAC, CACIB, BOB,  CRUFTs QUALIFICATION 2015
  • 14.09.2014 – MVP CACIB Lučenec – Terézia Gargušová (SK) – V1, CAC, CACIB, BOS
  • 13.09.2014 – CVP-CAC Lučenec – Danijel Boroš Djevi (SRB) – V2, r.CAC
  • 30.08.2014 – Špeciálna výstava SHK – Stará Myjava – Elena Skvařilová (AT) – V 2, r. CAC
  • 17.08.2014 – Zakarpatie – 2014 – Užhorod (UA) -B. P. Aleksandrov (UA) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 16.08.2014 – Zhemchuzhina Karpat 2014 – Užhorod (UA) – Papp V. (HU) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 06.07.2014 – DOG FESTIVAL Veľká Ida – CACIB – Maria Bruska (PL) – V3
  • 05.07.2014 – DOG FESTIVAL Veľká Ida – CAC – Sergej Vanzha (SK) – V2, r. CAC
  • 25.05.2014 – XXIII.Podkarpacka wystawa psow rasowych Sanok (PL) – Sebastian Harnik (PL) – V1, CWC, Najlepša dorosla suka, BOB 
  • 24.05.2014 – Podkarpacka wystawa psow rasowych II. grupy FCI Sanok (PL) – Monika Kuriata-Okarmus (PL) – V1, CWC, Najlepša dorosla suka, BOB
  • 16.05.2014 – Oblastná výstava psov všetkých plemien Dvorianky – Vaclavík (CZ) – V1, Víťaz triedy, Oblastný víťaz
  • 03.05.2014 – Klubová výstava SHK Dolný Kubín – Stefan Damer (DE) –
  • 13.04.2014 – Národná výstava psov všetkých plemien Ostrava (CZ) – Mgr. B. Osevná (CZ) – V1, CAC, Národní vítez ČR
  • 30.03.2014 – Krajowa wystawa psow rasowych Jaroslawl (PL) – Aleksandra Swisulska (PL) – V1, CWC, Najlepšia dorosla suka, BOB
  • 23.02.2014 – Duo CACIB BVV Brno (CZ) – Jana Svobodová (CZ) – V1, CAC
  • 22.02.2014 – Duo CACIB BVV Brno (CZ) – Vladimír Adlt (CZ) – V2
  • 15.02.2014 – VII. Medzinarodowa wystawa psów rasowych Rzeszow (PL)-  Otakar Vondrouš (CZ) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 01.12.2013 – MVP DUO CACIB NITRADOG Nitra – Stepiňski Andrzej (PL) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 30.11.2013 – MVP DUO CACIB NITRADOG Nitra – Sochorová Běla (CZ) – V3
  • 10.11.2013 – VII. Medzynarodowa Wystawa psów rasowych Kielce – Malgorzata Halas (PL) – V1, CWC, CACIB

Trieda stredná:

  • 15.09.2013 – NVP Lučenec – Brankovic Anna (SRB) – V2
  • 14.09.2013 – CVP Lučenec – Váczi-Balogh Zsuzsanna (H)  – V2, r.CAC
  • 08.09.2013 – Medzinár. výstava Romanian  Championship Targu Mures (Rumunsko) – Dinky S. Santos (Filipíny) – V1, C.A.C., CACIB, BOS
  • 07.09.2013 – Dracula Golden Trophy Targu Mures (Rumunsko) –  Espen  Engh (Holansko) – V1, C.A.C., CACIB, BOB, CRUFTs QUALIFICATION 2014
  • 07.09.2013 – CAC Dracula dog show Targu Mures (Rumunsko) – Barbara Mueller (Švajčiarsko) – V1, CAC, Best Female,  BO (Best Oposite Sex)
  • 31.08.2013 – Špeciálna výstava SHK Mošovce – Maria Kerekes (HU) – V2, r. CAC
  • 18.08.2013 – FCI-CACIB ZAKARPATIE-2013 Užhorod (UA) – Dolejšová Oľga (ČR) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 17.08.2013 – FCI-CACIB ZHEMCHUZHINA KARPAT-2013 Užhorod (UA) –  Olejnikova Y. (UA) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 07.07.2013 – DUO CACIB Veľká Ida – Anna Rusino wska  /PL/ – V1, CAC, r.CACIB
  • 06.07.2013 – DUO CACIB Veľká Ida – Anna Kochan /PL/ – V3 

Trieda mladých:

  • 08.06.2013 – Oblastná výstava psov všetkých plemien  Dvorianky – Jaroslav Matyáš /SK/ – V1, Víťaz triedy 
  • 02.06.2013 – Derby Winner Show 2013 Nitra – MVDr. Gabriela Ridarčíková /SK/ – V1, CAJC, CRUFTs QUALIFICATION 2014
  • 01.06.2013 – Grand Prix Slovakia 2013 Nitra – Jaroslav Matyáš /SK/ – V2
  • 31.05.2013 – CVP Senec – Štefan Šinko /SLO/ – V1, CAJC
  • 12.05.2013 – Medzinárodná výstava psov Košice – Péter Harsányi /HU/ – V2
  • 27.04.2013 – Klubová výstava SHK – Gabriele Stastný  /A/ – V2
  • 09.03.2013 – XLI. Krajowa Wystawa Psów Rasowych Jaroslaw /PL/ – Malgorzata Halas /PL/ – V1, CAJC /Víťaz mladých/, BEST JUNIOR
  • 02.02.2013 – VI. Miedzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Rzeszowie/PL/- Kot Andrzej /PL/ -V2

Trieda šteniat:

  • 01.09.2012 – Špeciálna výstava SHK Podskalie – Ing. Luděk Novák /CR/ – VN3

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Powered by keepvid themefull earn money