Brix Astra Nigra

...milujeme ich jednoducho celým našim srdcom, milujeme ich – nehanbím sa to povedať- dokonca bezhranične. A oni nás milujú tiež, bez akýchkoľvek obmedzení. Táto láska je pravdepodobne to najlepšie. čo nám život ponúka. 

IN MEMORIAM  (*17.06.2004 – 22.08.2014)

C.I.E.  BRIX  ASTRA  NIGRA

100_5011

CHAMPION INTERNATIONAL D´EXPOSITION (C.I.E.)

 SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY

ŠAMPIÓN POĽSKA

 ŠAMPIÓN UKRAJINY

ŠAMPIÓN RUMUNSKA

ŠAMPIÓN BULHARSKA

BALKÁNSKY ŠAMPIÓN

 ŠAMPIÓN CHORVÁTSKA

 ŠAMPIÓN MONTE NEGRO (Šampión Čiernej Hory)

ŠAMPIÓN MOLDAVSKA

ŠAMPIÓN MACEDÓNSKA

ŠAMPIÓN GRUZÍNSKA

ŠAMPIÓN  SRBSKA

ŠAMPIÓN LITVY

 SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPIÓN

GRAND ŠAMPIÓN RUMUNSKA

GRAND ŠAMPIÓN UKRAJINY
II. GRAND ŠAMPIÓN UKRAJINY
III. GRAND ŠAMPIÓN UKRAJINY
SUPER GRAND ŠAMPIÓN UKRAJINY
BEST OF THE BEST OF BREED IN UKRAINE (B.B.B.)
 GRAND ŠAMPIÓN BULHARSKA
GRAND ŠAMPIÓN MOLDAVSKA
GRAND ŠAMPIÓN MONTE NEGRO
 
KLUBOVÝ ŠAMPIÓN SHK
SLOVENSKÝ VETERÁN ŠAMPIÓN 
 VETERÁN ŠAMPIÓN UKRAJINY
  VETERÁN ŠAMPIÓN RUMUNSKA 
 
PES ROKA 2007 SHK – 1. miesto
PES ROKA 2008 SHK – 1. miesto
PES ROKA 2009 SHK – 1. miesto
PES ROKA 2010 SHK – 1. miesto
PES ROKA 2013 SHK – 2. miesto 
VÍŤAZ SLOVENSKA 
VÍŤAZ TRANSILVÁNIE 
 
OBLASTNÝ VÍŤAZ 
VÍŤAZ PLEMENA
EAST WINNER 2010
ZAGREB WINNER 2010
CRUFT´S QUALIFICATION 2011
BALTIC WINNER 2011
GRAND PRIX SLOVAKIA VETERÁN  WINNER 2013 
NAJKRAJŠÍ VETERÁN OBLASTNEJ VÝSTAVY DVORIANKY 2014
 
1 x CAJC, 68 x CAC, 11 x r.CAC, 27 x CACIB, 6 x r.CACIB, 37 x BOB, 11 x BOV
2. a 3. miesto BIG
2 x 2. miesto a 3. miesto – Veterán BIS

dátum narodenia:  17.06.2004

dátum úmrtia: 22.08.2014 

 bonit. kód :5B11C1E3L6M6T2/AAA – CHOVNÝ

DBK: A/A

ICH. CARLEON GOLD MONDEO

BORKA Z KROVIA

 

Výsledky výstav:

 trieda dorastu –

  •  13.03.05 – Nitracanis, Nitra –  Monika Blaha – VN

trieda mladých –

  •  07.05.2005 – Klubová výstava Duchonka – Ridarčíková – V
  • 17.05.2OO5 – Celoštátna výstava psov Košice – Ridarčíková  –  V1, CAJC,BOB
  • 27.08.2005 – Špeciálna výstava Varín – Skvařilová – V1
  • 17.09.2005 – Oblastná výstava psov Dvorianky – Mészaros – V,Víťaz tr. ml.
  • 06.11.2005 – Medzinárodná výstava psov Nitracanis – Stepinsky – VD

medzitrieda –

  •  19.03.2006 – Nitracanis – Havelka  – V2
  • 06.05.2006 – Klubová výstava Skalica – Monika Blaha – V1, CAC
  • 07.05.2006 – Celoštátna výstava psov Banská Bystrica – V1, CAC
  • O7.06.2006 – CACIB Miškolc, Maďarsko – Szabó Béla – V1, CAC,r.CACIB
  • 16.07.2006 – Národná výstava psov Košice – V1, CAC

trieda otvorená –

  •  20.08.2006 – Klubová výstava Amstetten Rakúsko – Gisbert Langheim – VD
  • 27.08.2006 – Špeciálne výstava Varín – Elena Škvařilová – V
  • 15.03.2007 – Nitracanis  – Ridarčíková – V
  • 28.04.2007 – Klubová výstava Bojnice – Elena Škvařilová – V
  • 06.05.2007 – Celoštátna výstava psov Banská Bystrica –  V1, CAC
  • 13.05.2007 – Springdanube MVP Bratislava – Muntean – V2, r.CAC.r.CACIB
  • 01.06.2007 – CVP Senec – Gajewski – V4
  • 03.06.2007 – MVP Nitra  – V4
  • 30.06.2007 – MVP CACIB Užhorod Ukrajina- Goncharuk-V1,CAC,CACIB,BOB
  • 15.07.2007 – Celoštátna výstava psov Košice – V1, CAC, BOB
  • 18.08.2007 – MVP Duodanube Bratislava – Kazlanskaite – V
  • 19.08.2007 – MVP Duodanube Bratislava- Gajewski- V1, CAC, CACIB, BOB
  • 25.08.2007 – CACIB Debrecen Maďarsko – Jozef Mravik- V2,r.CAC,r.CACIB
  • 26.08.2007 – ŠV Varín – Schellekens NL – V4
  • 15.09.2007 – Obslastná výstava psov Dvorianky- Havelka – V1,Víťaz triedy, Oblastný víťaz
  • 16.09.2007 – Národná výstava psov Przemysl Poľsko – Rogowska Pl – V1, CWC, Najlepší pes rasy, BOB

trieda šampiónov –

  •  04.11.2007 – MVP Nitracanis – Schimpf – V3
  • 18.11.2007 –  CACIB Kielce Poľsko – V1, CWC, CACIB
  • 09.02.2008 – CACIB Rzeszow Poľsko – V2
  • 29.03.2008 – CACIB Katowice Poľsko – Gajewski Pl – V4
  • 30.03.2008 – Nitracanis VP Nitra – Havelka – V2, r.CAC
  • 19.04.2008 – Oblastná výstava psov Dvorianky – Jozef Mravik – V1,Oblastný víťaz, Víťaz plemena
  • 20.04.2008 – Klubová výstava Bojnice – Michael Kunze D – V4
  • 26.04.2008 – CACIB Miškolc Maďarsko – Torok Janos HU – V2, r.CAC
  • 04.05.2008 – Celoštátna výstava psov Banská Bystrica – Adlt CZ – V1, CAC, BOB, 2.miesto BIG
  • 11.05.2008 – NVP Krosno Poľsko – V1, CWC
  • 17.05.2008 – Springduodanube Bratislava – Pedro Gonzales – V2, r.CAC
  • 18.05.2008 – Springduodanube Bratislava – Tibor Havelka – V1, CAC
  • 05.07.2008 – CAC Užhorod Ukrajina – V1, CAC, BOB
  • 13.07.2008 – Národná výstava psov Košice – Ridarčíková SK – V1, CAC, BOB, Víťaz Slovenska
  • 20.07.2008 – Národná výstava Nowy Sacz Poľsko – Rogowska – V1, CWC, Najlepší pes rasy, BOB
  • 24.07.2008 – CAC Split Chorvátsko – Mary Sunde Nl – V1, CAC
  • 25.07.2008 – CACIB Split Chorvátsko – Monique v. Brempt B – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 26.07.2008 – CAC Split Chorvátsko – Mile Aleksoski MK – V1, CAC, BOB
  • 27.07.2008 – CACIB Split Chorvátsko – Santon ES – VD
  • 09.08.2008 – CACIB Ľvov Ukrajina – Ing. Papp Laszló HU – V1, CAC, CACIB,  BOB
  • 10.08.2008 – CAC Ľvov Ukrajina – Banhidi Pálné HU – V1, CAC, BOB
  • 16.08.2008 MVP Duodanube Bratislava -Ridarčíková – V1, CAC
  • 17.08.2008 – MVP Duodanube Bratislava – E. Mach CH – V1, CAC
  • 24.08.2008 ŠV Varín  – Škvařilová E. SK – V3
  • 07.09.2008 – Krajowa wystawa psów rasowych Przemyśl Poľsko – Marcin Sudol – V1, CWC, Najlepší pes rasy, BOB
  • 27.09.2008 – CACIB Arad Rumunsko – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 28.09.2008 – CACIB Arad Rumunsko – V1,CAC,CACIB,BOB, 3.miesto BIG
  • 04.10.2008 – European Dog Show Budapešť Maďarsko – Ligita Zake EST – V2, r. CAC
  • 18.10.2008 – Dog Show Carpathian Cup Užhorod Ukrajina – Boris Aleksandrov UA – V1, CAC, BOB
  • 07.02.2009 II. miedzynarodowa wystawa psów rasowych Rzeszow Poľsko – Karl Reisinger (A) –V2, r.CWC, r.CACIB
  • 15.03.2009XXXIII. krajowa wystawa psów rasowych Jaroslaw Poľsko – Andrzej Kot – V1, CWC, Najlepszy pies w rasie
  • 29.03.2009  Národná výstava psov Nitra Canis – Ridarčíková Gabriela – V1, CAC
  • 25.04.2009Klubová výstava SHK BojniceSabine Kerschner (A) – V1, CAC
  • 03.05.2009 Celoštátna výstava psov Banská BystricaPiotr Król (Pl) – V1, CAC, BOB
  • 11.05.2009 – CACIB Sofia Bulharsko – Plamen Chuburov (BG) – V1, CAC, CACIB,  BOB
  • 12.05.2009  – CACIB Sofia Bulharsko – Ivan Dimitrov (BG) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 13.05.2009 – CACIB Sofia Bulharsko – Evgeniy Jerusalimskiy (Rusko) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 14.05.2009 – CACIB Sofia Bulharsko – Georgi Neftimov (BG) – CACIB, BOB
  • 31.05.2009 – XVIII. Podkarpacka wystawa psów rasowych Krosno, Poľsko – Jadwiga Niciewicz (Pl) – V1, CWC, Najlepszy pies w rasie
  • 07.06.2009 – MVP Grand Prix Slovakia 2009 Nitra – Ingrid Mikulášová (SK) – V1, CAC
  • 13.06.2009 – II. Krajowa wystawa Hovawartów Wroclaw Poľsko, G. Hollbacher (A) – V4
  • 21.06.2009 – Oblastná výstava psov všetkých plemien Dvorianky – Tibor Havelka (SK) – V1, Víťaz triedy, Oblastný víťaz, Víťaz plemena
  • 12.07.2009 – CVP Košice – Tibor Havelka (SK) – V1, CAC
  • 22.07.2009 – CAC Monte Negro – Antoaneta Popantonova (BG) – V1, CAC,     BOB
  • 08.08.2009 CACIB “Zemchuzhina Karpat 2009” Užhorod, Ukrajina – Yuri Ovots (UA) – V1, CAC, CACIB
  • 09.08.2009 – CAC “Zakarpatye 2009” Užhorod, Ukrajina – Momcilovic (Bognic)  Sanja (Srbsko) – V1, CAC, BOB
  • 15.08.2009 – MVP Bratislava “Duodanube” – Jaroslav Matyáš (SK)- V1
  • 16.08.2009 – MVP Bratislava “Duodanube” – Igor Mioč (CRO) – V1, CAC
  • 23.08.2009 – ŠV SHK Lomnistá – Jana Svobodová (CZ) – V2, r. CAC
  • 27.09.2009 – Národná výstava Prešov – MVDr. Gabriela Ridarčíková (SK) – V2, r.CAC
  • 09.10.2009 – CVP Bratislava – Hans Bierwolf (A) – V1, CAC
  • 10.10.2009 – FCI WDS Bratislava – Uwe Fisher (D) – VD
  • 05.12.2009 – MVP Nitra Canis – Zake Ligita (LT) – V1, CAC, r. CACIB
  • 06.12.2009 – MVP Nitra Canis – Marek Lewandowski (PL) – V1, CAC
  • 21.02.2010 – 1. MVP EAST CUP 2010 – CACIB – Prešov – Miroslav Václavík (CZ) – V1, CAC, CACIB,  BOB, EAST WINNWER 2010  
  • 15.05.2010 – Springduodanube Bratislava – Oľga Kupriyanova-Šinko (RUS) – V2, r. CAC
  • 16.05.2010 – Springduodanube Bratislava -RNDr. Gabriela Ridarčíková (SK) – V2, r. CAC, r. CACIB
  • 22.05.2010 -” Spring 2010″ CACIB Kišiňov (Moldavsko) – Jaonna Szczepaňska-  Korpett (Pl) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 22.05.2010 -“Spring 2010” CAC MD – Kišiňov  (Moldavsko) – Karel Hořák (CZ)- V1, CAC, BOB
  • 23.05.2010 – “Spring 2010”  CACIB Kišiňov (Moldavsko) – Ivan Dimitrov (BG) –  V1, CAC, CACIB
  • 23.05.2010 – “Spring 2010”  Molossian club show – Kišinev (Moldavsko) – Severin Ghenadi (Ukraine) – V1, CAC, BOB
  • 12.07.2010 – CAC Montenegro I. (Albena, Bulharsko) – Nemanja Jovanovič (Srbsko) –V1, CAC
  • 12.07.2010CAC Montenegro II. (Albena, Bulharsko) – Mudreša Vasko (Slovinsko) – V1, CAC
  • 12.07.2010 – CAC Macedonia (Albena, Bulharsko) – Zooinjener Georgi Hris- tozov (Bulharsko) – V1, CAC, BOB
  • 13.07.2010 – CACIB Albena I. (Bulharsko) – Viva Maria Soleckyj-Szpunar (Pl)- V1, CAC, CACIB
  • 14.07.2010 – CACIB ALBENA II (Bulharsko) Ivan Dimitrov (BG) – V1, CAC, CACIB
  • 15.07.2010 – CAC Georgia (Albena, Bulharsko) – Viva Maria Soleckyj.Szpunar (Pl) – V1, CAC, Best Male
  • 21.08.2010 CACIB “Zhemchuzhina Karpat 2010” Užhorod (Ukrajina) – Zoya  Oleynikova (UA) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 22.08.2010 – CACIB “Zakarpatie 201O” Užhorod (Ukrajina) – I. Semenenko (UA) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 20.11.2010 – CACIB ZAGREB (Chorvátsko) – Jean Jaques Dupas (F) – V1, CAC,  CACIB, Craft´s qualification 2011
  • 21.11.2010 – CACIB ZAGREB (Chorvátsko) – Beata Petkeviča (LAT) – V1, CAC, CACIB, BOB, ZAGREB WINNER
  • 05.03.2011 Victory show 2011 (Bratislava) – MVDr. Gabriela Ridarčíková – V2, r. CAC
  • 22.05.2011 – XII. CACIB Subotica (Srbsko) – Evica Mišič (Srbsko) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 05.08.2011 – DRUSKININKAI CUP 2011 (Litva) – Peter van Montfoort (Holandsko) – V1, CAC, N (Winner), CACIB
  • 06.08.2011 – BALTIC WINNER 2011 (Druskininkai, Litva) – Stefan Šinko (Slovinsko) – V1, CAC, N (Winner), CACIB, BALTIC WINNER 2011
  • 13.08.2011 – Zhemchuzhina Karpat 2011 (Užhorod, Ukrajina) – Malgorzata Supronowicz (Poľsko) – V1, CAC, CACIB, BOB
  • 14.08.2011 – ZAKARPATIE-2011 (Užhorod, Ukrajina) – Boris Aleksandrov (Ukrajina) – V1, CAC, CACIB, BOB

trieda čestná –

  • 24.04.2010 – Klubová výstava Bojnice –  Grete Oprendek (A) –V1, Víťaz triedy čestnej
  • 24.07.2011CACIB Veľká Ida – Terézia Gargušová (Slovensko) – V1

trieda veteránov –

  • 01.09.2012 – Špeciálna výstava Podskalie – Luděk Novák (CZ) – V1
  • 02.02.2013 – VI. Medzinárodná výstava psov Rzeszow /PL/ – Andrzej Kot /PL/ – V1, Najlepší veterán rasy
  •  09.03.2013 – XLI. Krajowa wystawa psow rasowych Jaroslaw /PL/ – Malgor- zata Halas /PL/ – V1, Najlepší veterán Rasy,  VETERÁN BIS 2.miesto
  • 27.04.2013 –  Klubová výstava SHK – Gabriele Stastny /A/ – V1
  • 31.05.2013 – CVP Senec – Štefan Šinko /SLO/ – V1
  • 01.06.2013 – Grand Prix Slovakia 2013 Nitra – Jaroslav Matyáš /SK/ – V1, BOV, Grand Prix Slovakia Veterán Winner 2013
  • 02.06.2013 – Derby Winner Show 2013 Nitra – MVDr. Gabriela Ridarčíková /SK/ – V1, BOV,  
  • 17.08.2013 – FCI-CACIB ZHEMCHUZHINA KARPAT-2013 Užhorod (Ukrajina) – Olejnikova Z. (Ukrajina) – V1, BOV
  • 18.08.2013 – FCI-CACIB ZAKARPATIE-2013 Užhorod (Ukrajina) – Dolejšová Oľga (ČR) – V1, BOV, 3. miesto Veterán BIS
  • 07.09.2013 – CAC Dracula dog show Targu Mures (Rumunsko) – Barbara  Mueller (Švajčiarsko) – V1, C.A.C.V., Best Veteran, BD (Best Dog), BOB, 2. miesto Veterán BIS
  • 07.09.2013 – Dracula Golden Trophy Targu Mures (Rumunsko) – Espen Engh (Holandsko)- V1, C.A.C.V., BOS, Best Veteran
  • 08.09.2013 – Medzin. výstava Romanian Championship Targu Mures (Rumunsko) – Dinky S. Santos (Filipíny) – V1, C.A.C.V., CACIB, Best Veteran, BOB
  • 14.09.2013 – CVP Lučenec – Váczi-Balogh Zsuzsanna (H) – V1
  • 15.09.2013 – NVP Lučenec – Brankovic Anna (SRB) – VD
  • 22.02.2014 – DUO CACIB BVV Brno (CZ) – Valdimír Adlt (CZ) – V1, BOV
  • 23.02.2014 – DUO CACIB BVV Brno (CZ) – Jana Svobodová (CZ) V1, BOV
  • 13.04.2014 – Národná výstava psov všetkých plemien Ostrava (CZ) – Mgr. B. Ovesná (CZ) – V2
  • 03.05.2014 – Klubová výstava SHK Dolný Kubín – Stefan Damer (DE) – V2
  • 16.05.2014 – Oblastná výstava psov všetkých plemien Dvorianky – Václavík (CZ) – V1, Víťaz triedy, Najkrajší veterán výstavy

Powered by keepvid themefull earn money